Перевірочні слова до слів : вогкий, мигтить,нігті,дьогтьовий,надягти,молотьба,легкий,двигтить,боротьба,просьба
Ответ(ы) на вопрос:
вогкий - вологий(це слово треба за словником перевіряти) , мигтить-мигнути ,нігті -ніготь,дьогтьовий - дьоготь,надягти,молотьба - молотити, легкий - легенький,двигтить - двигун,боротьба- боротися,просьба- просити