Перевод : Dear Fiona How are you?l'm having a great time here in italy .The mountains are lovely and very white . Matt ang l go skiing every

Перевод : Dear Fiona How are you?l'm having a great time here in italy .The mountains are lovely and very white . Matt ang l go skiing everyday . We wake up early in the morning ang we come back in the afternoon.The hotel is very nice but l don't like the food very much . l have pizza all the time.in the evenings we go swimming in the indoor swimming pool or we read books next to the fireplace . lt's fun . See you soon !
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дорогая Фиона. Как у тебя дела?Я хорошо провожу время в Италии. Горы прекрасны и очень белы/белые ( как хочешь). Мэт и я ходим кататься на лыжах каждый день.Мы просыпаемся рано утром (ang? наверное ты имел(а) ввиду and) и возвращаемся днём. Отель очень хороший но мне не очень нравится еда. я ем пиццу всё время. По вечерам мы ходим в бассейн в крытый бассейн или читаем книги возле камина. Это приятно/удовольствие (опять же как душа пожелает). Скоро увидимся!