Перевод на англ . Прошлым летом, я с родителями летал отдыхать в Турцию в город Marmaris.Мы всей семьей жили в отеле.В нем был классный бассейн с теплой водой и большой, извилистой горкой. Везде, куда бы я не посмотрел, росли ...

Перевод на англ . Прошлым летом, я с родителями летал отдыхать в Турцию в город Marmaris.Мы всей семьей жили в отеле.В нем был классный бассейн с теплой водой и большой, извилистой горкой. Везде, куда бы я не посмотрел, росли большие пальмы, причудливые кактусы, банановые плантации. В каждом отеле играла различная турецкая музыка, проводились различные представления, розыгрыши и конкурсы. Мне очень понравились мои летние и веселые каникулы в Турции.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Last summer, I was with her parents flew to rest in Turkey in the town Marmaris. My family lived in the hotel. It was a cool swimming pool with warm water and a winding slide. I looked, I grew large trees, whimsical cactus, banana plantations. Each plays a different hotel Turkish music, held diferent views, sweepstakes and contests. I like my summer vacation and funny in Turkey.
Гость
Last year my parents and I took a flight to Turkey, to town Marmaris. Our accomodation was in the hotel. There was a cool waterpool with warm water and a big tortuous slide. Wherever I looked, there grew enormous palm trees and bizarre cactuses. In every hotel (part of the hotel?) different Turkish music was broadcast, presentations were made, competitions were announced and contests took place. I am in favour of my cheerful summer holidays in Turkey!