Перевод на казахский язык                                                                                                          Красный-краснее-самый красный ,                                                                 ...

Перевод на казахский язык                                                                                                          Красный-краснее-самый красный ,                                                                                                 грязный-грязнее-самый грязный,                                                                                                     ровный-ровнее-самый ровный,                                                                                                       легкий -легче -самый легкий ,                                                                                                          низкий -ниже -самый низкий.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Қызыл-қызылрақ-өте қызыл,кір-кірілек-өте кір,түзу-түзурек-өте түзу,жеңіл-жеңілрек-өте жеңіл,аласа-аласа-өте аласа
Гость
қызыл қызылдау кып-қызыл лас ластау оте лас тіке тікелеу тіп тіке жеңіл жеңілдеу жеп-женил төмен төмендеу оте томен