Перевод ПЛИЗNow to the house Comes Goldilocks And on the door She gives theree knocks! No one home She seys What luck- i'll go inside And have a look ! Yum She says i want some porridge Yuk not this- And this one's horrid But t...

Перевод ПЛИЗ Now to the house Comes Goldilocks And on the door She gives theree knocks! No one home She seys What luck- i'll go inside And have a look ! Yum She says i want some porridge Yuk not this- And this one's horrid But this one here Is very good- Is my favourite food!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Теперь в дом Прибывает Златовласка И по двери она постучала дома никого небыло и дверь была открыта Она говорит Какая удача - я пойду внутрь И взгляните! на столе стоит 3 миски,а в них каша Она говорит я хочу немного каши ой не это -она сильно горячая И это неприятное она сильно холодная ммм  а вот эта Очень хорошая - Моя любимая еда!!