Перевод срочно! 1. в Барселоне много дорогих отелей 2. погода в испании была очень хорошей прошлым летом 3. мне предложили экскурсию в горы 4.туристам понравилась местная еда в испании 5. карнавал проводиться в венеции каждый г...

Перевод срочно! 1. в Барселоне много дорогих отелей 2. погода в испании была очень хорошей прошлым летом 3. мне предложили экскурсию в горы 4.туристам понравилась местная еда в испании 5. карнавал проводиться в венеции каждый год 6.мы заказали морской круиз по Средиземноморью зарание 7.мы приобрели несколько замечательных сувениров 8.наша комната в отеле имеет великолепный вид на море 9.это был самый восхитительный храм который я когда либо посещал
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. In Barcelona, ​​a lot of expensive hotels 2. The weather in Spain was very well last summer 3. I was offered an excursion to the mountains 4 tourists like Local food VISPa Research Institute 5. Carnival held in Venice every year 6 we booked a sea cruise on the Mediterranean beforehand We purchased several wonderful gift 8. Our room at the hotel has a magnificent view of the sea 9. it was the most amazing temple I have ever visited
Гость
1. In Barcelona, a lot of exspensive hotels. 2. The weather in Spain was very good last summer. 3. I was offered an excursion to the mountains. 4. Turistam like local food in spain. 5. Carnival held in Venice every year. 6. We booked a sea cruise on the Mediterranean beforehand. 7. We purchased some wonderful souvenirs 8. Our room in the hotel has a magnificent view of the sea. 9. To was most delightful temple I have ever visited.