Перевод СРОЧНО This is Donna and Danny. This is their playroom! These are their toys.That's Danny's rocking house.It's brown and white. This is Donna's tea set.It's red! Donna's chair is pink and Danny's chair is blue.And look ...

Перевод СРОЧНО This is Donna and Danny. This is their playroom! These are their toys.That's Danny's rocking house.It's brown and white. This is Donna's tea set.It's red! Donna's chair is pink and Danny's chair is blue.And look at the fanny radio! It looks like a yellow mouse! Прошу помогите!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
это Донна и Денни. Это их игровая комната! Это их игрушки. Это раскачивание дома Денни.Это   коричневый и белый.Это чайный набор Донны.Это красный! стул Донны розовый а стул Денни синий. И посмотрите на радио Фанни! Он выглядит как желтая мышь.