Перевод текста: Dear pen friend, My name is Evan. I am 8 years old. I am a boy. My birthday is on the 15th of March. I am from the USA. I live in Boston. My favourite sport is football. I live with my mum and my sisters. Carly ...

Перевод текста: Dear pen friend, My name is Evan. I am 8 years old. I am a boy. My birthday is on the 15th of March. I am from the USA. I live in Boston. My favourite sport is football. I live with my mum and my sisters. Carly and Lindsey. Please write back. Your pen friend, Evan Grey.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Dear pen friend, My name is Evan. I am 8 years old. I am a boy. My birthday is on the 15th of March. I am from the USA. I live in Boston. My favourite sport is football. I live with my mum and my sisters. Carly and Lindsey. Please write back. Your pen friend, Evan Grey. Перевод: Дорогой друг по переписке, Меня зовут Эван. Мне 8 лет. Я мальчик. Мой день рождения 15-го марта. Я из США. Я живу в Бостоне. Mу Любимый вид спорта является футбол. Я живу с мамой и моими сестрами. Карли и Lindsey. Пожалуйста, напишите обратно. Твой друг по переписке, Эван Грей.