Перевод текста welcome to wellington. Welcome to Wellington , the capital city of New Zealand . There`s something for everyone here . N
Перевод текста welcome to wellington.
Welcome to Wellington , the capital city of New Zealand . There`s something for everyone here . New Zealanders are warm and friendly and Wellington is beautiful , so bring your camera ! This city has got great places for shopping and buying souvenirs Cove and visit us soon !
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Добро пожаловать в Веллингтон, столицу Новой Зеландии. Каждый найдёт здесь что-нибудь для себя. Новозеландцы добрые и приветливы люди, а Веллингтон прекрасен, так что захватите фотоаппарат! Этот город имеет множество отличных мест для шоппинга и покупки сувениров. Приезжайте к нам скорей!