Периметр прямокутника дорівнює 64см. Знайдіть довжину прямокутника, якщо його ширина дорівнює 6 см.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Периметр прямокутника -це сума довжин його сторін. У прямокутника протилежні сторони рівні. Отже, 6+6=12 (см) - дві ширини прямокутника. 64-12=52 (см)  - дві довжини прямокутника. 52:2=26 (см) - довжина прямокутника. Відповідь: 26 см  - довжина прямокутника.
Гость
6+6=12 см 64-12=52 см 52:2=26 см Вiдповiдь:  довжина прямокутника 26 см