Периметр трикутника АВС, описаного навколо кола, дорівнює 36 см. Точка дотику кола зі стороною ВС ділить її у відношенні 2:5, рахуючи від точки В, а точка дотику зі стороною АС віддалена від точки А на 4 см. Знайдіть довжину ст...

Периметр трикутника АВС, описаного навколо кола, дорівнює 36 см. Точка дотику кола зі стороною ВС ділить її у відношенні 2:5, рахуючи від точки В, а точка дотику зі стороною АС віддалена від точки А на 4 см. Знайдіть довжину сторони АВ. Якщо можна то з малюнком?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
решение во вложении-----------------