Перший автобус був у дорозі 5годин, а другий - 3години.Який автобус проїхав більшу відстань і на скільки кілометрів,якщо швидкість першого автобуса 50 км/годину,а другого -60км/годину?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
перший автобус проїхав 250 км, а другий 180 км .Перший проїхав більшу відстань , ніж другий на 70 км
Гость
РЕШЕНИЕ 1) 50 км/ч* 5 ч =250 км - путь первого 2) 60 км/ч * 3 ч = 180 км - путь второго 3) 250 - 180 = 70 км проехал первый больше - ОТВЕТ