Перший оператор набрав на комп'ютері 900 сторінок тексту за 6 тижнів,а другий- таку саму кількість за 5 тижнів .На скільки більше сторінок за тиждень набрав другий оператор,ніж перший якщо щотижня з них наберав однакову кількіс...

Перший оператор набрав на комп'ютері 900 сторінок тексту за 6 тижнів,а другий- таку саму кількість за 5 тижнів .На скільки більше сторінок за тиждень набрав другий оператор,ніж перший якщо щотижня з них наберав однакову кількість сторінок?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. 900:6=150 2. 900:5=180 3. 180-150=30 Ответ: на 30