Перший трактор за 5 годин роботи витратив 30л пального.Другий трактор за одну годину витрачає пального на 2 л більше,ніж перший.скільки літрів пального витратить другий трактор за 8 годин роботи?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
30 л : 5 год = 6 л за год витрачає 1 трактор 6 + 2 = 8 л за год витрачає 2 трактор 8 * 8 = 64 л витратить 2 трактор за 8 год