Першого дня кравчиня пошила 2 однаковi cпидницi,а другого-3.Всього вона витратила 10 м тканини.Скiльки метрiв тканини витратила кравчиня першого дня?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2+3=5 всього спідниць пошила кравчиня 10:5=2 м тканини витратила кравчиня на одну спідницю 2*2=4 м тканини витратила кравчиня першого дня ============================