Первинну обмотку знижувального трансформатора з коефіцієнтом трансформації 8 увімкнено в мережу з напругою 220 В. Опір вторинної обмотки 2 Ом, а сила струму 12 А. Визначте ЕРС , індуковану у вторинній обмотці, та напругу на нав...

Первинну обмотку знижувального трансформатора з коефіцієнтом трансформації 8 увімкнено в мережу з напругою 220 В. Опір вторинної обмотки 2 Ом, а сила струму 12 А. Визначте ЕРС , індуковану у вторинній обмотці, та напругу на навантаженні
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Е2(ЭДС-ЕРС)=U1/k=220/8=27.5 V U2=U(н)=Е2- I2*r2=27.5-12*2=3.5 V !!! Дуже поганий транс.Сгорить.Або погані параметри . Імовірніше r2=0.2 Ом.U2=U(н)=Е2- I2*r2=27.5-12*0.2=25.1 V