Петрик, Дмитрик та Вітько збирали сливи. Вітько зірвав на 6 слив більше, ніж Дмитрик. А Петрик - на 9 менше, ніж Вітько. Потім хлопці висипали всі сливи в одну миску й поділили порівну. Кожний з'ів по 14 штук. Скільки слив зібр...

Петрик, Дмитрик та Вітько збирали сливи. Вітько зірвав на 6 слив більше, ніж Дмитрик. А Петрик - на 9 менше, ніж Вітько. Потім хлопці висипали всі сливи в одну миску й поділили порівну. Кожний з'ів по 14 штук. Скільки слив зібрав кожний хлопчик?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 14Х3=42 (сл.) -всего 2)9-6=3(сл.) -на столько Петрик собрал меньше,чемДмитрик 3)42-6+3=39 (сл.) столько было бы слив, если б собрали по ровну каждый 4)39:3=13(сл.) собрал бы каждый или например Дмитрик. 5)13+6=19(сл)-Витя 6)19-9=10 (сл)-Петрик Ответ:10,13,19 слив