Петрик ишов з одного села в инше 0,3 год лисом и 0,6 год по дорози , подолавши за весь час 4,47 км . З якою швидкистю рухався Петрик лисом, якщо по дорози чин ишов зи швидкистю 5,2 км/год?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Знаючи швидкість і час, з якими Петрик йшов по дорозі, знайдемо, яку відстань він подолав по дорозі: 1) 0,6 * 5,2 = 3,12 (км) - пройшов по дорозі Тепер можемо знайти, скільки км Петрик пройшов лісом: 2) 4,47 - 3,12 = 1,35 (км) - пройшов лісом Остання дія - знайдемо швидкість Петрика в лісі, знаючи відстань і час: 3) 1,35 : 0,3 = 4,5 (км/год) Відповідь: Петрик йшов лісом зі швидкість 4,5 км/год