Петрик придумав математичний фокус.Він пропонує однокласникам задумати число.Після цього пропонує це число подвоїти,додати послідовно числа 5 і 3.Потім послідовно відняти спорчатку задумане число а потім число 6і1.Після цього П...

Петрик придумав математичний фокус.Він пропонує однокласникам задумати число.Після цього пропонує це число подвоїти,додати послідовно числа 5 і 3.Потім послідовно відняти спорчатку задумане число а потім число 6і1.Після цього Петрик просить назвати отриманий результат і називає задумане число.У чому полягає секрет фокуса
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Наприклад, задумане число - х. Послідовно, як в умові: х*2+5+3-х-6-1 =(2х-х)+(5+3-7)=х+1. Фактично, яке б число не задумали в результаті Петрику називають число на 1 більше задуманого. Йому залишається тільки відняти від названого 1 і назвати задумане число.