Пгмогите пожалуйста, срочно1)what will you do when you leave school?2)what will you do when you get you driving licence?3)what will you do when you get your degree?4)what will you do when you go on holiday?

Пгмогите пожалуйста, срочно 1)what will you do when you leave school?2)what will you do when you get you driving licence?3)what will you do when you get your degree?4)what will you do when you go on holiday?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Чем вы занимаетесь, когда покидаете школу?