Під час екскурсії до зоопарку придбали 24 квитки для учнів одного класу і 24 квитки для учнів іншого скільки коштують квитки придбані для кожного класу окремо якщо всього на квитки витратили 1300 грн

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ну если я правильно понял и нужно найти сколько стоят 24-е билета то решение таково : 1300/2 = 650 грн за 24 билета, за один билет 650/24=27,08 грн