Під дією двох взаємно перпендикулярних сил 6Н і 8Н тіло переміщується на 2м у напрямку рівнодійноі сили. Чому дорівнює робота рівнодійноі сили?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
A=F*S , де F - рівнодійна , S- переміщення. F=[latex] \sqrt{F1 ^{2} +F2 ^{2} } [/latex] =[latex] \sqrt{6 ^{2}+8 ^{2} } [/latex]=10 Н Тоді А=10*2=20 Дж. Відповідь: 20 Дж