Підготуйте розгорнуту відповідь на тему «Комп’ютерна клавіатура». Адресат повідомлення — однокласники. Мета спілкування — повідомити цікаву інформацію про комп’ютер. Орієнтовний план відповіді 1. Для чого призначена в комп...

Підготуйте розгорнуту відповідь на тему «Комп’ютерна клавіатура». Адресат повідомлення — однокласники. Мета спілкування — повідомити цікаву інформацію про комп’ютер. Орієнтовний план відповіді 1. Для чого призначена в комп’ютері клавіатура? 2. Основна група клавіш. 3. Службові клавіші. 4. Функціональні клавіші. 5. Клавіші переміщення. 6. Цифрова клавіатура.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
клавіатура придназничена для того щоб вводити текст на монітор основна група клавіш це Ф І В А П Р О Л Д Ж Є  службові клавіші - це SHIFT CTRL ALT TAB найбільш функціональні є всі клавіші крім службових клавіші переміщення це клавіші стрілки вгору вниз вліво та впарво цифрова клавіатура також дуже потрібна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0