Підібрати антоніми до поданих фразеологізмів: собаку з'їсти,ставати цапки,через х

Підібрати антоніми до поданих фразеологізмів: собаку з'їсти,ставати цапки,через хату перехилиться і моркву вирве,народитися в сорочці,макітра розуму,чин чи ном,хоч у вухо бгай,хоч голки збирай,хоч лопатою горни. Помогите пожалуйста,буду очень благодарен.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                           антоніми до фразеологізмів собаку з'їсти -   набути малого досвіду ставати цапки - не ставати на диби  через хату перехилиться і моркву вирве - малий  на зріст народився в сорочці - невезуча людина макітра розуму -  дурний, тупий  чин чином - не так як повинно бути хоч у вухо бгай - неспокійний, голосний хоч голки збирай - темно хоч лопатою горни - дуже мало чогось