Підкажіть будь-ласка як розвязати задачу.Спорсмен під час тренувань пробіг 11 кругів навколо стадіону і йому ще залишилося пробігти 10 кругів.Скільки кругів повинен був пробіг

Підкажіть будь-ласка як розвязати задачу.Спорсмен під час тренувань пробіг 11 кругів навколо стадіону і йому ще залишилося пробігти 10 кругів.Скільки кругів повинен був пробіг ти спорсмен?Розвяжи задачу рівнянням
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
будь-ласка підкажіть ще одне завдання .розстав по-різному 5 знаків+між числами так.щоб утворилась істинна рівність. 12 3 4 5=5 4 3 2 1