Підкажіть, будь ласка план то нарадної легенди "Звідки пішло прізвище та ім"я Богдана Хмельницького?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ооо я толька писала такою на прошлом уроке... я помогу!1.Знайдення хлопчика у хмелi.2.) Вирощюваня богдана , його першi кроки .3) Геройи(вибачтн букви йи немаэ и э тоже)чнi вчинки Хмельницького 4)Вiдважна смерть у бою ......ось користуйтесь