Підкресли слова вжиті в переносному значенні. Широкі,безкраї простори.Легке м'яке повітря, напоєне сонячними променями. Воно ніби хвилюється переливаеться ясною блакиттю. П'янкий аромат степових трав освіжае увесь простір.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
переносные слова : мяке повитря и напоене сонячними променями и безкраи простори