Підкресліть члени речення: Зрідка чути неголосний стук дятла - лісового лікаря. Мова - неоціненний скарб народу, найголовніший літопис його життя. Неповторна творчість Катерини Білокур - диво із див.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зрідка чути неголосний стук дятла - лісового лікаря. _._._._ ===  ~~~~~~~~~ - - -  - - - - -   ~~~~~~~~~~~~ Мова - неоціненний скарб народу, найголовніший літопис його життя. _____  ~~~~~~~~~~ ====  - - - - - -  ~~~~~~~~~~~  ====== - - -  - - - - -  Неповторна творчість Катерини Білокур - диво із див. ~~~~~~~~~  _______   - - - - - - - - - - - - - -   =========