Підкресліть члени у реченнях.                                                                    По заході сонця одразу сплив місяць над островом, освітив очерети, кущі, виселок.       Він, правду мовлячи, не почував ніякої охо...

Підкресліть члени у реченнях.                                                                     По заході сонця одразу сплив місяць над островом, освітив очерети, кущі, виселок.         Він, правду мовлячи, не почував ніякої охоти вчитися грі на фортепіано.