Підкресліть головні члени речення: Брат із сестрою відпочивають біля моря. Бать

Підкресліть головні члени речення: Брат із сестрою відпочивають біля моря. Батько з дочкою вийшов у двір. Твір ще не дописаний. Ця книжка не моя. „Intermezzo„ Коцюбинського вразило мене. "Сутінки" продовжують знімати. "Сутінки" можуть побити рекорди за кількістю переглядів. Карпатські гори дивовижні. Два та три - п'ять.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вот д ержи,старалась.