Підкресліть в цьому тексті дієслава Але природа- це наше життя. Не буде природи не буде нас.Люди не помічають навколо себе прекрасного життя. Вирубують ліси.осушують ставки,моря, вбивають звірів,забруднюють с...

Підкресліть в цьому тексті дієслава Але природа- це наше життя. Не буде природи не буде нас.Люди не помічають навколо себе прекрасного життя. Вирубують ліси.осушують ставки,моря, вбивають звірів,забруднюють ставки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
буде,не помічають,вирубують,осушують,вбивають,забруднюють.