Підкреслити члени речення(підмет,присудок, обставина, означення).Яке речення просте чи складне,розповідне чи окличне, односкладне чи двоскладне, ускладнене чи ні Краса,можли

Підкреслити члени речення(підмет,присудок, обставина, означення).Яке речення просте чи складне,розповідне чи окличне, односкладне чи двоскладне, ускладнене чи ні Краса,можли во, нас таки врятує
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Краса-підмет, Нас врятує- присудок, можливо- це встане слово, ніяк не підкреслюеться ( речення розповідне, просте, двоскладне, повне не поширене, не ускладнене)