Підкреслити головні та другорядні члени речення 1. Сонце заходить, гори чорніють, пташечка тихне, поле німіє. 2. За чарівною хмаринкою, сховалася ніч, і на землю спустився рожевий ранок. 3. Часом Десна розливалася так пишно, що...

Підкреслити головні та другорядні члени речення 1. Сонце заходить, гори чорніють, пташечка тихне, поле німіє. 2. За чарівною хмаринкою, сховалася ніч, і на землю спустився рожевий ранок. 3. Часом Десна розливалася так пишно, що у воді, потопали не тільки ліси й сінокоси. 4. Тимко носить оберемками сухий бур*ян, пильнує, щоб не погасло вогнище. 5. Знову гречка рясно розцвіла, в полі пахне мед і дика м*ята. 6. Синіє ласкаве небо, і знов курличуть журавлі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Сонце(підмет) заходить(що робить,присудок,дві лініі),гори(підмет) чорніють(присудок),пташечка(підмет) тихне(присудок),поле(підмет) німіє(присудок).