Підмет виділенно у реченні А ) Я стежу за хмарами . ловлю їх світлий шум. Б) На думку О.Гончара , нашу індивідуальність створює память . В) Мене водило в безвісті життя ,та я вертався на свої пороги . Г) Сирники здебільшого по...

Підмет виділенно у реченні А ) Я стежу за хмарами . ловлю їх світлий шум. Б) На думку О.Гончара , нашу індивідуальність створює память . В) Мене водило в безвісті життя ,та я вертався на свої пороги . Г) Сирники здебільшого поливають сметаною або медом. Д) Цінує розум вигадки прогресу , душа скарбі правічні стереже .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
память створює життя водило