Підприємство випустило 50000 акцій.10000акцій придбала фірма весна,що становила 4/5 тих акцій,які придбала фірма Пролісок.Власниками решти акцій стали працівники підприємство.Скільки акцій розподілили між собою працівники підпр...

Підприємство випустило 50000 акцій.10000акцій придбала фірма весна,що становила 4/5 тих акцій,які придбала фірма Пролісок.Власниками решти акцій стали працівники підприємство.Скільки акцій розподілили між собою працівники підприемство.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
можно на русском пожалуйста.