Підскажіть будь ласка що в цьому завданні: Складіть 3 речення зі словами комп'ютер і космонавт

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На моєму столі стоїть гарний комп 'ютер. Космонавт- це звання відважних людей, які не бояться розвідувати місця нашої сонячної системи.  Вчора ми з батьком відремонтували комп 'ютер, але на це пішло багато часу. Багато хто з дитинства мріяв стати космонавтом.