Після прожарювання MgCO3 його маса зменшилась у 2 рази чи повністю розклалася сіль

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
MgCO3 = MgO + CO2 З рівняння реакції слідує, що при повному прожарюванні 84 г магнію карбонату утворюється 40 г магнію окиду, тобто маса зменшується в 2,1 рази, а за умови задачи маса зменшилась удвічі, тобто висновок не повністю розклалася сіль.