Письмове розкриття змісту прислів'я "Хто Шевченка прочитав, той багатшим серцем став"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зміст прислів'я такий:що прочитавши твори шевченка ми усвідомлюємо необхідність любити свою країну та сприймати такою якою вона є. Не цуратися власного краю.твори шевченка допомагають зрозуміти своєрідність нашої культури,мови,поведінки наших людей.