Письмовий твiр-оповiдання за поданим сюжетом.Старша сестра з молодшим братиком вирiшили погуляти в парку,але на автобуснiй зупинцi у натовпi людей малий загубився
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сьогодні ми з моїм братиком пішлипогуляти у паркк але трапилось таке...
Коли ми прийшли до автобусної зупинки і сіли в автобус я не знайшла свого братика.Я його шукала,шукала і коли настала зупинка парк і я вишла я побачила як виходить мій братик. я дуже зраділа. після цього я більше на їду на автобусах