Пит расспрашивает Рика о его приключениях на планете Клин.Прочитай ответы Рика и напиши вопросы Пита.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2. Where were we? We were on the Clean 3. Where was Romy? Romy was near the river 4. Who was thirsty? Romy was thirsty 5. How was Romy? Romy was bad 6. When were we at the doctor's? We were at the doctor's in the morning