Place the verbs into right column:counted,touched,copied,wished,cried,enjoyed,phoned,ended,relaxed,laughed,waited,asked,clapped,ended,danced,loved. [i

Place the verbs into right column:counted,touched,copied,wished,cried,enjoyed,phoned,ended,relaxed,laughed,waited,asked,clapped,ended,danced,loved. [id] [d] [t]
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[id] counted, ended, waited. [d] copied, cried, enjoyed, phoned, loved. [t] touched, wished, relaxed, laughed, asked, clapped, danced.