План до 11 розділу казки " Тореадори з Васюківки" БУДЬ ЛАСКА!!! ДУЖЕ ТРЕБА!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Свиня Манюня у метро під свинарником 2. Бій биків з участю корови Контрибуції 3..Пригоди у Києві 4.Екзамен. Переекзаменовка 5. Ява-Кукурудзо шукає острів 6.Порятунок Собакевича з колодязя 7. Утопленик. Незнайомець з тринадцятої квартири 8.Добрий Максим Валерянович 9.Нічні пригоди у печері 10.Розкрита таємниця годинника 11.Дива діда Соломона 12.Лихо в селі 13.Відважний Ява 14.Трое невідомих 15.Весілля вчительки і лейтинанта