План до казки незвичайні пригоди алі в краіні недоладіі 30 розділів?????)))))))))) помогите пожалусто))))))))))))))))))))))))))
Ответ(ы) на вопрос:
1. Недокінчена сота справа – вишивка для бабусі.2. Зустріч з дивним чоловічком.3. Аля у країні недороблених речей.4. Зустріч з Недоладьком.5. Розповідь першого недоладянина.6. Перша дороблена справа.7. У місті Недоладія.8. Зустіч з Недоштаньком.9. Знайомство з Недопопелюшкою.10. У замку.11. Пісня Недоросля Десятого.12. Наляканий правитель.13. Нічна розмова.14. Державна таємниця.15. Червонному будиночок Недорадника.16. Аля знову бачить карлика.16. Велика чарівна книга.17. Інструкція № 12.18. Плач Недопопелюшки.19. Недорадник упіймав Алю.20. Недороль підписує жахливий наказ.21. Аля в підземеллі.22. Поганий кат.23. Обурення Недоборода і Недовуса.24. Прощання Недороля з Алею.25. Недопопелюшка втішає дівчинку.26. Втеча з в’язниці.27. Друзы ховають шолом Недорадника.28. Розмова з Недотижнем.29. Незвичайні події у замку.30. Стрілка годинника у Недотижня.