План до Поліанни (12-15) пунктів

Гость
. МІС ПОЛЛІ 2. СТАРИЙ ТОМ І НЕНСІ 3. ПРИЇЗД Полліанна 4. МАЛЕНЬКА КІМНАТА НА ГОРИЩІ 5. ГРА 6. «У КОЖНОГО СВІЙ БОРГ, Полліанна!» 7. МІС ПОЛЛІ КАРАЄ племінниця 8. Полліанна ЗАВДАЄ ВІЗИТ 9. які оповідають про незнайомця 10. СЮРПРИЗ ДЛЯ Місіс СНОУ 11. ЗНАЙОМСТВО З ДЖИММІ 12. «СУТЬ СПРАВИ» ДЖИММІ БІНА 13. ПОДІЯ В ПЕНДЛТОНСКОМ ЛІСІ 14. ГОЛОВНЕ, ВІД КОГО Студений 15. ДОКТОР Чілтон 16. ЧЕРВОНА РОЗА і мереживною ШАЛЬ 17. ПРЯМО ЯК У КНИЗІ ... 18. ПРИЗМИ 19. НЕСПОДІВАНИЙ ПОВОРОТ 20. ЩЕ БІЛЬШЕ НЕСПОДІВАНИЙ ПОВОРОТ 21. ВІДПОВІДЬ Полліанна 22. ПРОПОВІДІ І ЯЩИКИ ДЛЯ ДРОВ 23. НЕЩАСНИЙ ВИПАДОК 24. ДЖОН Пендлтон 25. ГРА В ОЖИДАНИЕ 26. прочинених дверей 27. ДВА ВІЗИТУ 28. ГРА І ГРАВЦІ 29. ДЖИММІ БІН УХВАЛЮЄТЬСЯ ЗА СПРАВУ 30. ДЖИММІ БІН ВСЕ БЕРЕ НА СЕБЕ 31. САМЕ РАДІСНЕ, ЩО ЗРОБИЛА Полліанна 32. ЛИСТ Полліанна