План до твору блакитна дитина а.дiмаров очень много пунктов плиз очень много пунктов буду благодарен

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.серйозна розмова батьків із нечемним сином. 2. "Блакитна дитина"- батькова роль. 3.Уся правда про блакиьну дитину. 4.дядько матвій і його лопата. 5.заїка-географ 6.ольга чровжова 7.прохання олі 8.лютий полкан біля яблуні 9.дядько матвій прибі на гавкіт пса 10.лікування кропмвою 11.клятва про помству 12.спостереження за дядьком матвієм і самогонщицею оленою. Усе більше тобі не поможу хоч і склала вже план.але раджу прочитати просто ржач.