План до твору торидори з васюківки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Метро 2.Халепа 3.Тореодори 4.Вибір биків 5.Констітуція 6.Кукурдза 7.Робінзон Кукурузо 8.Острів 9.ніч 10.Пляж
Гость
1.Свиня Манюня у метро під свинарником.  2.Бій биків з участю корови Контрибуції.  3.Пригоди у Києві. 4.Екзамен. Переекзаменовка. 5.Ява-Кукурудзо шукає острів.  6.Порятунок Собакевича з колодязя. 7.Утопленик.Незнайомець з тринадцятої квартири. 8.Добрий Максим Валерянович. 9.Нічні пригоди у печері. 10.Дива діда Соломона. 11.Лихо в селі.  12.Відважний Ява. 13.Троє невідомих. 14 Весілля вчительки і лейтинанта.