План к 6 разделу повести "Тореадоры из Васюкивкы" желательно план на украинском. Зарание спасибо!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. У кущах біля Бурмилової хати. 2. Шорстке листя зрадницьки шурхотіло. 3. Не чути ні Книша, ні Бурмила, ні Яви. 4. Хлопці бігли до дороги. 5. ,, Космонавти в небі літають і нічого, а ми в кукурудзі заблудились,, 6. Що ми будемо їсти? 7. Раптом ми почули пісню. 8. Лишенько, це ж Бурмило і Книш! 9. Кукурудза розсунулася і ми побачили червоні пики Книша і Бурмила. 10. Врятовані з кукурудзи.