План характеристика персонажей Михайлик та його мами з твору Гусi лебедi летять

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
План до характеристики образу Ганни Іванівни.  1) Ганна Іванівна — берегиня родинного добробуту і злагоди. 2) Зовнішність героїні. 3) Риси характеру матері Михайлика: а) щира; б) добра; в) працьовита; г) уважна; д) справедлива; е) наполеглива; є) цілеспрямована. 4) Ставлення Ганни Іванівни до природи, городини, художніх творів, Біблії. 5) Ганна Іванівна — це образ духовно багатої, красивої, трудящої жінки-селянки.Джерело: http://dovidka.biz.ua/gusi-lebedi-letyat-harakteristika-materi/ Довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua