План характеристика річки Маккензі1.назва річки її походження.2 басейн океану,до якого належить річка3.місце витоку і гирла,напрямок течії 4.особливості будови річкової долини у верхній,середній,та нижній течії;наявність,порогі...

План характеристика річки Маккензі 1.назва річки її походження. 2 басейн океану,до якого належить річка 3.місце витоку і гирла,напрямок течії 4.особливості будови річкової долини у верхній,середній,та нижній течії;наявність,порогів,водостадів. 5.основні протоки річки. 6.географічні пояси що їх перепитає річка 7.види живлення річки 8.особливості водного режиму 9.господарське використання річки 10.проблеми господарського використання і заходи які вживаються для збереження вод річки
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Найбільша річка Канади і всього американського Півночі протяжністю понвд 4.5 тис. км. 2.Північний Льодовитий океан . 3. середня витрата води в гирлі річки становить 10 700 м/с. 4. переважно Північно - західне. 5.у верхній течії- Великого Невільного озера