План переказу "Хоробре кошеня" Олександр Копиленко? За допомогою виделених слів(

План переказу "Хоробре кошеня" Олександр Копиленко? За допомогою виделених слів(Спека,неймовірна,кошеня,мандруе,до Гопака,кошеня,підійшло до,пащі,всунуло,голову,кошеня,пішло) скласти план переказати зміст. Ваше мненіе вмене вийшло ось так! Спека неймовірна-->кошеня мандрує до Гопака-->кошеня підійшло до пащі-->всунуло голову-->кошеня пішло. Як що у вас є інщі варіанти пишіть!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В мене э вариант такий кошеня було хоробре тому що олександ копиленко був хороший Рада була тебе помочь)